Cart ( 0 )
Your cart is empty!
Subtotal ()
US $
Checkout

Vytvořeno Xiaomi, Poháněno Google

Mi A1 je náš první Android One telefon se softwarem navrženým Googlem. 

Spojili jsme se s Googlem abychom Vám mohli přinést čistý Android phone, který zůstává zabezpečený a moderní v průběhu času, s Vašimi oblíbenými službami.

Vychutnejte si nejkvalitnější fotografický zážitek na fotoaparátu Mi A1 s dvojitým fotoaparátem a neomezeným uchováváním fotografií ve vysoké kvalitě pomocí služby Google Photos.

Mi A1, vlajková loď - duální fotoaparát 
s tím nejlepším od Google

Android One přichází se všemi Vašimi oblíbenými aplikacemi od Google. Vaše Google Photos, Google Play Music*, 
Google Play Assistant, a mnohem více je připraveno vyrazit z krabičky. Jen se přihlašte a jste připraveni.

*Některé funkce Google jsou předmětem regionální dostupnosti. Pro všechny detaily, navštivte prosím Google Play Help.

Neomezené úložiště fotek
& sdílená alba

Google Photos Vás nechá bezpečně uložit neomezené množství Vašich fotek* a videí a zpřístupnit je ze všech zařízení zdarma. A protože je vše automaticky uspořádáno a vyhledávatelné, můžete rychle najít to, co hledáte. Můžete také sdílet album, abyste nikdy nezapomněli na žádný okamžik, bez ohledu na to, kdo ho fotil.

*Úložiště zdarma s velkou kvalitou, požaduje účet Google.

Hudba, co tě dostane

Tvoje nálada. Tvoje aktivity. Tvoje chutě. Google Play Music ti ulehčí najít tu správnou hudbu. Přístup k milionům písní pro každou náladu nebo situaci s doporučením od Googlu.

*Google Play Music je předmětem regionální dostupnosti. Pro všechny detaily, navštivte prosím Google Play Help.

Poznej svého Google asistenta

Android One phones jsou optimalizovány pro Google Assistanta tam, kde je Google Assistant dostupný. Zeptej se ho. Řekni mu, ať něco udělá. Je to tvůj osobní Google, vždy připraven pomoct.

*Google Assistant je momentálně dostupný pouze v angličtině.

Zůstaňte moderní v průběhu času

Mi A1 je dodáván s Android Nougat a jako součást jsou minimálně 2 roky aktualizace OS. A protože uživatelé Android One patří k prvním uživatelům, kteří dostanou novou verzi upgradu OS, budete mít přístup k nejnovějším funkcím a novinkám ještě dříve.

Sleduj naší bezpečnost při práci

S častými bezpečnostními aktualizacemi a Google Play Protect, Android One phones jsou nejzabezpečenější na trhu. Google Play Protect automaticky najde a zablokuje hrozbu zatímco Vás notifikuje o tom, na co se bude dobré podívat později.